бьют блог

Топ-3 експрес-процедури, які допоможуть стати привабливішою лише за день

Сучасний ритм життя не дозволяє витрачати надто багато часу на…будь-що: ми живемо в умовах цейтноту та мультизадачності, тому вимушені до них пристосовуватись. Зараз у активної та працюючої жінки немає можливості влаштувати собі розкішне дводенне СПА, щоби привести до ладу тіло, шкіру чи волосся – краса, піклування про зовнішність переходять у формат «on the run». Щоб залишатись упевненою та доглянутою, обирайте експрес-процедури та методи, які дають миттєвий ефект та не потребують значних затрат часу. Ми відібрали три з них, які вам точно сподобаються.

Для сяючої шкіри: процедура «Вогонь та лід», iS CLINICAL

Цю процедуру ще називають процедурою червоної доріжки – через те, що голівудські зірки люблять робити її перед Оскаром та Греммі. Косметолог по черзі наносить на очищену шкіру маски, що створють контраст температур: одна зігріває та покращує кровообіг, надаючи обличчю свіжості, інша – охолоджує, ефективно звужує пори та вирівнює рельєф. У складі засобів компоненти, що діють тут і зараз: кислоти – гліколева та гіалуронова, ретинол, ніацинамід та рослинні екстракти. Тривалість процедури – 50-60 хвилин, ефект помітний відразу – рівне, пружне, свіже обличчя немов з обкладинки журналу.

Для виразного погляду: кератиновий ліфтинг вій YUMI Lashes

YUMI Lashes – процедура, відома у всьому світі, власне, саме її поява започаткувала тренд так званого «ламінування вій», хоча на ділі ефект не обмежується тільки фіксацією. Кератиновий ліфтинг дає змогу зробити свої власні вії значно довшими, темнішими та більш об’ємними – як результат, погляд стає молодшим, відкритим та виразним. На відміну від нарощування ця процедура абсолютно безпечна для вій, більш того, вона зміцнює та захищає їх. Вау-ефект ви побачите відразу і триватиме він біля двох місяців, зникаючи м’яко та поступово.

Для гладенького як шовк волосся: «ботокс для волосся»

З ін´єкціями краси цю процедуру не поєднує нічого окрім назви, яка ніби натякає: результат настане відразу та приємно вас здивує. Це насправді так: діюча речовина, покладена у основу «ботоксу для волосся», intra-cylane, миттєво проникає у кутикулу та заповнює існуючі прогалини. В результаті пасма виглядають густішими, гладенькими та сяючими, кінчики стають здоровими та доглянутими (хоча й не назавжди). Словом ботокс для волосся стане у нагоді тоді, коли потрібно виглядати вражаюче тут і зараз – найбільш яскраво ефект проявиться на кучерявому, пористому, неслухняному волоссі.