бьют блог

Як стимулювати ріст вій і брів?

...Останнім часом бьюті-тренди диктують моду на виразні густі брови та вії. Багатьом дівчатам, особливо тим, хто захоплювався корекцією брів удома або згрішив, наростивши вії (процедура, яка ослаблює і уповільнює їхній ріст), домогтися їх довжини і густоти дуже непросто. Саме тому, ми вирішили розібратися, що заважає вашим бровам і віям виглядати по-справжньому класно, а також, розповісти про те, як виправити вже зроблені помилки.

Проаналізуйте свій раціон харчування

Ріст волосся загалом, брів і вій зокрема, безпосередньо залежить від того, чи отримує організм достатню кількість потрібних вітамінів і мікроелементів, а харчування грає у цьому питанні головну роль. Якщо ви не задоволені тим, як виглядають ваші вії і брови, доведеться переглянути свої харчові звички і змінити їх у сторону споживання корисного, легкозасвоюваного білка - риби, яєць, бобових, соєвого протеїну. Особливо корисною буде риба сімейства лососевих, багата ненасиченими жирними кислотами Омега-3: додайте до стейку з сьомги порцію зелених овочів - отримаєте найкращий б’юті-обід або вечерю. У якості додатку до раціону стане в нагоді комплекс вітамінів В, біотин, що сприяє росту густих вій і волосся. Протипоказання щодо прийому біотину практично відсутні, проте незайвим буде консультація з лікарем.

Оберіть засіб для догляду за бровами і віями

Раніше, поширеним способом зміцнення волосків вій та брів було використання різноманітним олій, зокрема касторової. Проте, слід враховувати, що тоді у жінок просто не було альтернатив, тому зараз ми б не радили використовувати не перевірені офтальмологами засоби навколо очей. Тим паче, з’явились спецільно призначені для цього продукти, які фахівці розробляють не один рік. Добре, якщо у складі сироватки або гелю для росту брів і вій будуть присутні вітаміни і пептиди, гірше - якщо серед інгредієнтів можна побачити простагландин, гормоноподібна речовина, побічним ефектом якої є прискорений ріст вій. Гель-сироватка YUMI Lashes Serum Aftercare гормоноподібних рековин у своєму складі немає, проте ефект дає не менш вражаючий. Вона абсолютно безпечна для зору і здоров’я, ефективно зміцнює волоски вій та брів, стимулює їхній ріст, захищає від агресивного впливу навколишнього середовища і є ідеальним доглидовим засобом після процедур YUMI.

Масажуйте шкіру навколо очей

Звучить трохи несподівано, однак масаж шкіри повік дійсно стимулює ріст вій за рахунок прискорення кровообігу. Робити це потрібно вкрай обережно, виключно чистими руками, злегка поплескуючи шкіру подушечками пальців і обов’язково після того, як ви очистите очі від макіяжу і знімете контактні лінзи.

P.S. Із бровами цей фокус працює не менш ефективно: їх можна масажувати дрібними круговими рухами, трохи інтенсивнішими, ніж того потребували повіки.

Влаштуйте б’юті-детокс

Позитивний вплив на стан вій і брів має регулярна відмова від використання туші, лайнера і фіксуючого гелю - в решті-решт, що поганого у тому, аби раз у три дні або, скажімо, на уікенд, обмежитись легким тональним флюїдом і краплею блиску для губ замість повноцінного макіяжу?

Ще одне вдале рішення - процедура YUMI Lashes, яка забезпечує вам миттєвий естетичний ефект та відновлює ваші вії. Після неї ви можете забути про туш щонайменше на 1,5-2 місяці. У цьому просто не буде необхідності.

Проаналізуйте та виправте помилки у щоденній б’юті-рутині

Те, як ви ставитесь до демакіяжу і щоденного догляду за обличчям, безпосередньо впливає на вигляд ваших вій та брів. У першу чергу, переконайтеся, що правильно очищаєте вії від туші - не можна терти повіки спонжем p міцелярною водою, або змивати косметику водою і звичайним милом. Оптимальний варіант - змочити ватний диск у міцелярній воді, прикласти до вій і акуратно провести його у напрямку до зовнішнього куточка ока витримавши протягом 2-3 секунд. Не варто без зайвої необхідності користуватися водостійкою тушшю, здебільшого, у звичайному житті, вона просто не потрібна. Адже її демакіяж неминуче понесе за собою втрату вій.

Вибирайте тількі якісні тіні, лайнер, туш і гель для брів, а після того, як термін їх придатності закінчиться, викидайте без жалю.